نمایندگی فراپیامک

اپلیکیشن انتقال فایل

اپلیکیشن Send AnyWhere

امروزه برای جابجایی فایل‌های متفاوت در بین پلتفرم‌های مختلف، نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های مختلفی مثل شیرایت یا زاپیا وجود دارند که سرعت تبادل اطلاعات را افزایش می‌دهند. این سرعت به نسبت نسل‌های قدیم تلفن‌همراه که با بلوتوث فایل‌ها را انتقال می‌دادند تقریبا 200 برابر افزایش یافته است.

تعدد اپلیکیشن‌های انتقال دهنده اطلاعات و فایل‌ها به قدری زیاد است که به راحتی می‌توانید گزینه مناسب پلتفرم تلفن همراه خود یا بنا بر نوع داده قابل انتقال انتخاب نمایید. یکی از محبوب‌ترین این اپلیکیشن‌ها که با استفاده از وای‌فای اما آسان‌تر زاپیا و شیرایت می‌تواند انواع فایل با حجم زیاد را در بین پلتفرم‌های اندروید، iOS، لینوکس، ویندوز و مک جابجا نماید Send Anywhere است.

اپلیکیشن Send Anywhere پل ارتباطی بین دو تلفن همراه یا یک رایانه و تلفن همراه دیگر است. جهت ایجاد این تبادل اطلاعاتی فقط به یک وای فای نیاز است که نقطه اتصال مشترک دو سیستم گردد. Send Anywhere برای انتقال اطلاعات و فایل‌ها از حجم وای فای استفاده نمی کند و فقط جهت ایجاد ارتباط به وای فای نیاز دارد.

تبادل اطلاعات از طریق Send Anywhere با 3 روش صورت می‌پذیرد: اولین راه برای ارتباط بین دو دستگاه از طریق وارد کردن 2 کد شش رقمی ، روش بعدی اسکن بارکد و حالت سوم ساختن لینک موقت 48ساعته برای دانلود می‌باشد.

راه سوم برای زمانی استفاده می‌شود که در نظر دارید یک فایل را در بین افراد زیادی به صورت یکباره منتقل کنید. در این روش اپلیکیشن Send Anywhere فایل مورد نظر شما را در سرور خود بارگزاری نموده و لینکی 48 ساعته و موقت به شما ارائه می دهد

اپلیکیشن Send Anywhere با سرعت بالا دستگاه های اطراف را می یابد و شما در تبادل فایل بین سیستم های مختلف به مشکل بر نمی خویرید.

لینک موقت 48 ساعته را می توانید در همه جا به اشتراک گذاشته و اطلاع رسانی نمایید تا به صورت نامحدود افراد بتوانند فاتیل شما را دانلود نمایند.

معمولا هدف اصلی استفاده از چنین اپلیکیشن‌هایی برقراری ارتباط بین دو دستگاه با پلتفرم های مختلف است.

Send Anywhereبرای این ارتباط راهی بسیار ساده که فقط وارد نمودن 2 کد 6 رقمی است را پیش روی شما قرار داده است. سایر اپلیکیشن های جا به جا کننده فایل نیاز به ساخت هات اسپات و مشکلاتی از قبیل نیافتن سایر دستگاه ها دارند. Send Anywhere خیلی راحت و فقط با وارد نمودن کد 6 رقمی دستگاه اطراف شما را می باید و انتقال اطلاعات را سهولت و تسریع می بخشد؛ به طوریکه شما شاهد تبادل فایل خواهید گردید.

برای استفاده از روش بعدی یا QR Code نیز به همین ترتیب است. همچنین برای این که در هر بار برقراری ارتباط نیازی به وارد نمودن کد 6 رقمی یا استفاده از QR Code نداشته باشید، امکان ارسال یا دریافت خودکار هم در این بین فراهم گردیده است. امکان جالبتر اینکه می توانید دستور شروع ارسال و دریافت فایل را با فرمانی صوتی به اپلیکیشن صادر نمایید، در نظر داشته باشید این امکان به تازگی فراهم گردیده است.

دارندگان پلتفرم اندروید از Send Anywhere صرفا برای انتقال اطلاعات استفاده می نمایند؛ اما کاربران iOS می توانند به عنوان یک مدیریت کننده یا فایل منیجر نیز از آن بهره ببرند. این اپلیکیشن قابلیت اجرای تمامی موزیک ها، ویدیوها، اسناد و نمایش عکس ها و تصاویری را که دریافت می کند دارد.

فایل های دریافتی به دلیل خصیصه های iOS قابل ذخیره در برنامه های مخصوص به خود در تلفن همراه با این پلتفرم نیستند اما در اپلیکیشن Send Anywhere باقی می مانند و با هر بار مراجعه به اپلیکیشن قابل استفاده و اشتراک گزاری هستند. از قابلیت های جالب این برنامه است که در خود اپلیکیشن می توانید پلی لیست از موزیک ها بسازید و با پلیر داخل اپلیکیشن گوش فرا دهید.

Send Anywhere علاوه بر پلتفرم های قابل دسترس برای موبایل و دسکتاپ نسخه هایی برای وردپرس، آتلوک و سلیر مرورگرها نیز منتشر نموده تا بتوانید به صورت یکجا و یکپارچه تبادل فایل در همه جا داشته باشید.

با توضیحات ارائه شده در مورد Send Anywhere بهتر است اگر تا به حال تجربه استفاده از آن را نداشته اید برای سهولت و تسریع در انجام کارهای خود آن را تست نمایید تا بعد از یک بار استفاده تفاوت و با سایر اپلیکیشن ها را مشاهده نمایید.