اهمیت ارسال اس ام اس تبلیغاتی
 

ارسال پیامک تبلیغاتی

 
 

با ارسال اس ‌ام ‌اس تبلیغاتی انبوه می‌توانید کالا، محصولات یا خدمات خود را در مدت زمان کوتاهی به تعداد زیادی از مخاطبین معرفی کنید. ارسال پیامک تبلیغاتی به پیامکی اطلاق می‌شود که به منظور معرفی محصولات یا خدمات ارسال می‌شود. صاحبان مشاغل‌، برند‌های تجاری و کسب‌ و‌ کارهای بزرگ برای ایجاد پل ارتباطی میان خود و مشتریانشان از سرویس پیامکی استفاده می‌کنند.

براساس آخرین آمار اعلام شده، دو سوم صاحبان تلفن همراه در سراسر دنیا از وب سرویس پیامک استفاده می‌کنند. به طور میانگین روزانه 6.4 میلیارد نفر پیامک ارسال میکنند! با استناد به این آمار می‌توان از ارزش و اهمیت سرویس پیامک اطمینان خاطر حاصل کرد. میانگین زمانی مطالعه‌ی یک پیامک دریافتی بر روی تلفن همراه 4 دقیقه می‌باشد. این میانگین زمانی، اطمینان لازم از مطالعه‌ی پیامک دریافتی بر روی گوشی تلفن همراه را از سمت مشتریان به ما می‌دهد.

ارسال اس ام اس تبلیغاتی

اهمیت ارسال اس ام اس تبلیغاتی

ارسال اس ام اس تبلیغاتی، یکی از بهترین روش‌های درآمدزایی و برقراری ارتباط با مؤثر مشتریان در تمامی زمینه‌ها به شمار می‌آید. ارسال اس ام اس تبلیغاتی، یک ابزار بسیار مناسب برای تبلیغات کسب و کارهای مختلف است. منظور از پیامک تبلیغاتی که در این متن به آن می پردازیم، پیامک انبوه است که از طریق سامانه پیامک ارسال می‌گردد. اس ام اس تبلیغاتی، بازاریابی بسیار مؤثرتر و کارآمدتری نسبت به سایر روشهای تبلیغاتی در طی چند سال اخیر داشته است.

ویژگی های ارسال پیامک تبلیغاتی

 • ارسال پیامک تبلیغاتی، کم هزینه‌تر از سایر روش‌های تبلیغاتی است
 • اس ام اس تبلیغاتی فراگیرتر و جامع‌تر است
 • استفاده از اس ام اس تبلیغاتی بسیار راحت و آسان است
 • اطلاع‌رسانی‌های فوری در زمینه تبلیغات از طریق ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی مقدور است
 • در کنار ارسال پیامک، امکان برندسازی نیز فراهم است
 • پیامک شما مستقیما و بدون واسطه به دست مشتریان می‌رسد
 • پیام کوتاه تبلیغاتی را می‌توان در زمانبندی‌های مختلف تنظیم و به تعداد زیادی از مشتریان ارسال نمود

مراحل ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

شما می‌توانید پیامک ‌های تبلیغاتی خود را به صورت انبوه به مشتریان خود ارسال کرده و گزارش تحویل از پیامک‌ های ارسالی خود تهیه و مشاهده نمایید.

برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی شما ابتدا باید یک پنل پیامکی از سایت هایی که این خدمات را در اختیار شما قرار می دهند، خریداری کنید. این پنل پیامکی، تعداد مشخصی پیام تبلیغاتی را با یک سرشماره خاص که می‌تواند از سرشماره های ۱۰۰۰، ۵۰۰۰ و سایر سرشماره ها باشد، در اختیار شما قرار دهد تا متن دلخواه و هدفمند خود را به انبوهی از مشترکین تلفن همراه ارسال کنید.

خرید پیامکی

با خرید پنل پیامکی در وب سایت هایی مثل فراپیامک یک بانک اطلاعاتی از شماره های تلفن های همراه در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید به روش های مختلفی متن پیام خود را در زمان های مشخص شده برای آنها ارسال کنید. از طریق حساب کاربری خود امکان کنترل و مدیریت ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه برای شما وجود دارد و زمانی که بسته پیامک خریداری شده توسط شما به اتمام رسید می توانید مجددا آن را شارژ کرده و تبلیغات خود را از سر بگیرید.

روش های ارسال اس ام اس تبلیغاتی

روش های مختلف ارسال اس ام اس تبلیغاتی دست شما را برای انتخاب مخاطبین هدف تان باز می‌گذارد تا از بین شماره های همراه که در بانک اطلاعاتی قرار دارند، محدوده مشخصی را فیلتر کرده و پیامک تبلیغاتی خود را برای آن گروه ارسال کنید.

روشهای متنوعی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به مخاطبین هدف وجود دارد اما پرکاربرد ترین آن عبارت است از:

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای و محله ای

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای و محله ای

در روش ارسال اس ام اس تبلیغاتی منطقه‌ای شما می توانید به عنوان مثال بر اساس کد پستی یا بر اساس منطقه یا محله ‌های روی نقشه، شماره های تلفن همراه موجود در بانک اطلاعاتی را فیلتر کرده و پیامک تبلیغاتی خود را برای آنها ارسال کنید. در برخی موارد ممکن است پیدا کردن کدپستی محدوده مورد نظر کمی سخت باشد. با انتخاب شهر و محله مورد نظر از روی نقشه به راحتی ارسال پیامک انبوه خود را به شماره های ایرانسل و همراه اول انجام دهید.

پیامک تبلیغاتی خود را به بانک شماره های موجود که در شاخه های مختلف دسته بندی شده اند، ارسال نمایید.

تفکیک شماره ها

 • شماره های استانهای کشور
 • شماره های ایرانسل به تفکیک پیش شماره و استان
 • بانک شماره موبایل به صورت محله‌ای
 • کدپستی استانهای کشور و همچنین شماره های مشاغل و اصناف مختلف

ارسال پیامک تبلیغاتی براساس پیش شماره

ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس پیش شماره اپراتور همراه اول، ایرانسل یا رایتل گزینه دیگری است که می‌توانید به عنوان روش مناسبی جهت ارسال اس ام اس تبلیغاتی از آن استفاده کنید.

ارسال پیامک انبوه براساس سن و جنسیت

اگر محصولات و خدماتی که ارائه می دهید مختص افرادی با سن یا جنسیت خاص باشد، امکان فیلتر کردن شماره های تلفن همراه بر این اساس برای شما وجود دارد و سامانه ارسال پیامک طبق درخواست شما پیامک تبلیغاتی را به مخاطبین مشخص شده ارسال می کند. صاحبان کسب و کارهای مختلف قادر خواهند بود با استفاده از این امکان، پیامک های تبلیغاتی خود را به جامعه هدف خاصی (فیلترکردن مخاطبین براساس سن و جنسیت آنها) ارسال نمایند.

ارسال پیامک تبلیغاتی طبق لیست شخصی

پس از خرید پنل پیامک تبلیغاتی، شما حتی می توانید این اس ام اس تبلیغاتی را به لیست شخصی مورد نظر خود نیز ارسال کنید. به این ترتیب با مشتریان قدیمی و طرفداران خود نیز ارتباط بهتری برقرار می‌کنید و آنها مطمئن می شوند که آنها را فراموش نکرده بودید.ه به این ترتیب وفاداری آنها به برند شما نیز افزایش خواهد یافت.

ارسال پیامک تبلیغاتی به مشاغل

اگر تولید کننده محصولاتی هستید که توسط مشاغل خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند، می‌توانید بانک اطلاعاتی تلفن‌های همراه را بر اساس مشاغل خاص فیلتر کرده و پیامک تبلیغاتی خود را برای آن گروه مشخص شده ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق سام
انه پیامک
فراپیامک

سامانه ارسال اس ‌ام ‌اس‌ انبوه، این امکان را به شما می‌دهد که از طریق اینترنت و بدون نیاز به سخت افزار از طریق خطوط تبلیغاتی ارسال نمایید.

پنل اس ام اس فراپیامک امکان ارسال و مدیریت پیامک انبوه تبلیغاتی را به روش ‌های زیر به شما می‌دهد. در این پنل، شما امکاناتی خواهید داشت که ارسال اس ام اس انبوه را برایتان مقدور می‌سازد.

چرا باید از اس ام اس تبلیغاتی استفاده کنیم؟

پیامک تبلیغاتی از جمله روش هایی است که به اینترنت محدود نشده است. بنابراین، حتی مشترکینی که از تلفن های ساده که امکان اتصال به اینترنت ندارد، استفاده می کنند؛ اس ام اس شما را دریافت می کنند و می توانید مطمئن باشید که پیامک تبلیغاتی شما توسط گروه بیشتری از مخاطبین خوانده شده است. مدت زمان بسیار کوتاهی برای ش

اس ام اس تبلیغاتی به طور مستقیم شما را با مخاطبین تان در ارتباط قرار می‌دهد. شما می توانید در پیامک تبلیغاتی خود لینک وب سایت یا شماره تماس خودتان را نیز درج کنید تا مشتریان بتوانند با شما در ارتباط باشند.

بازریابی ارزان

ارسال پیامک تبلیغاتی از سایر روشهای بازاریابی بسیار ارزان‌تر و مقرون به صرفه تر است. شما با صرف هزینه ای اندکی می توانید به انبوهی از مشترکین اپراتورهای تلفن همراه دسترسی داشته باشید. تبلیغات و بازاریابی از طریق اس ام اس تبلیغاتی بسیار سریع انجام می گیرد و امکان برقراری ارتباط با انبوهی از مخاطبین در مدت زمان بسیار کوتاهی برای شما فراهم است.

برندسازی با اس ام اس تبلیغاتی

مزایای اس ام اس تبلیغاتی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی

تحقیقات بسیار زیادی روی میزان تاثیر پیامک تبلیغاتی روی مخاطبین انجام گرفته است. نتایج این تحقیقات نشان می‌دهد که بیش از ۹۵ درصد از مخاطبینی که اس ام اس تبلیغاتی دریافت می‌کنند، آن را به طور کامل می‌خوانند. در صورتی که در روش های دیگر مثل ارسال ایمیل یا تبلیغات در شبکه های اجتماعی، این عدد به حدود ۷۰ درصد کاهش پیدا می‌کند. بنابراین، مهمترین مزیت اس ام اس تبلیغاتی نسبت به سایر روش های بازاریابی، دیده شدن توسط مخاطبین است.

از دیگر مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی نسبت به سایر روشهای بازاریابی، امکان فیلتر کردن مخاطبین هدف بر اساس نیازهای شماست. این به شما کمک می کند که بیشتر با مشتریان بالقوه خود در ارتباط باشید و در حقیقت تبلیغات هدفمند انجام دهید.

برند سازی با ارسال پیامک تبلیغاتی

برندسازی از دیگر قابلیتهای اس ام اس تبلیغاتی است. شما میتوانید متن پیامک را به دلخواه خودتان تغییر دهید. بنابراین، اگر از نام برند خود در پیامک های تبلیغاتی استفاده کنید، مخاطبین به مرور نام برند شما را به خاطر سپرده و برندسازی شما با موفقیت انجام خواهد شد.

کنترل و مدیریت ارسال پیامک تبلیغاتی بسیار راحت تر از سایر روش های بازاریابی است. شما با ورود به حساب کاربری و پنل پیامکی خود قادرید گزارش ها و آمارهای دقیق پیامک های ارسال شده و دریافت شده مخاطبین را مشاهده کنید.

جمع بندی

ارسال پیامک تبلیغاتی بهترین روشی است که می توانید از طریق آن کالاها، محصولات و خدمات خود را به مخاطبین معرفی کنید. به خاطر داشته باشید که با خرید پیامک تبلیغاتی کار شما به پایان نرسیده است. بلکه شما باید یک متن هدفمند و مخاطب پسند برای پیامک خود تهیه کنید، مخاطبین هدف تان را فیلتر کنید، سپس در زمان مناسب اس ام اس تبلیغاتی را برای آنها ارسال کنید. با این شیوه می توانید مطمئن باشید که تبلیغات شما خوانده شده و موثر واقع می شوند.

سوالات متداول ارسال پیامک تبلیغاتی

 • هدف از ارسال پیامک تبلیغاتی چیست؟

  ارسال پیامک های تبلیغاتی علاوه بر رونق بخشیدن به کسب و کارتان باعث برندسازی شما می شود.

 • آیا تمام پیامک های تبلیغاتی از سوی شرکت ها می باشند؟

  بخشی از این پیامک ها به خاطر تبلیغات و مارکتینگ موبایلی می باشند و معمولا برای افراد جامعه سود زیادی ندارند.

 • آیا ممکن است در پنل ارسال پیامک تبلیغاتی فقط به یک سری افراد خاص اس ام اس ارسال کنیم؟

  بله شما می توانید کاری کنید که اس ام اس تبلیغاتی فقط به یک سری اشخاص خاص ارسال شود.

 • زمانی که اس ام اس را از طریق پنل پیامک ارسال میکنیم اما فرستاده نمیشود مشکل از چیست؟

  ببینید معمولا این نوع مشکل بستگی به سیم کارت دارد امکان دارد آن را مسدود کرده باشد یا یک سری مشکلات دیگر که باید آن را به سمت دفاتر مربوط به سیم کارت مورد نظر ببرید و این مشکل را رفع کند.