پنل نمایندگی پیامک

پنل نمایندگی پیامک

شرایط و ضوابط پنل نمایندگی پیامک

توضیح پنل نمایندگی پیامک

لطفا قبل از ثبت نام، بخش شرایط و ضوابط را با دقت مطالعه نمایید!

پنل نمایندگی پیامک این قابلیت را در اختیار متقاضیان این سامانه قرار می‌دهد که از پنل اس ام اس به صورت اختصاصی با نام تجاری و یک دامنه اختصاصی استفاده نموده و اقدام به درآمدزایی نمایند (مثال: www.YourName.com).

در این شرایط هیچ نامی از شرکت مادر (فراپیامک) برده نشده و نمایندگی سامانه پیامک می‌تواند به راحتی با نام تجاری خود فعالیت داشته باشد.

علاوه بر این، نمایندگان قادر هستند کپی رایت و لوگوی اختصاصی خود را در صفحه ورود و صفحات داخلی پنل اس ام اس قرار دهند.

همچنین سامانه پیامک، امکان قرار دادن متون دلخواه در منوهای صفحه ورود (مانند: درباره ما، تماس با ما، اطلاعات حساب، قیمت خطوط اختصاصی، تعرفه پیامک، تعرفه پنل کاربری و غیره) را در اختیار نمایندگان قرار می‌دهد. نمایندگی پنل اس ام اس، امکان ایجاد پکیج ها و بسته های مختلف را برای نمایندگان فراهم نموده است.

نمایندگی پنل اس ام اس، امکان ایجاد پکیج ها و بسته های مختلف را برای نمایندگان فراهم نموده است.

نمایندگی پیام کوتاه می‌توانند با فعال یا غیر فعال کردن بخش های مختلف و ایجاد سطوح دسترسی متعدد، بسته یا پنل پیام کوتاه ایجاد کرده (مثلا بسته ساده، حرفه‌ای و...) و اقدام به فروش آنها نمایند.

نماینده سامانه پیامک این قابلیت را دارند که با توجه به تعرفه ارسال پیامک خود، جدول تعرفه اختصاصی ایجاد کرده و از فروش پیامک کسب درآمد داشته باشند.

نماینده، با خرید پیامک از شرکت ارائه دهنده خدمات پیامکی (فراپیامک) با قیمتی مشخص می‌تواند نسبت به قیمت گذاری پیامک با قیمت های بالاتر اقدام نماید.

نمایندگی پنل اس ام اس می‌توانند به تعداد مشخص شده کاربر ایجاد کنند، کاربران را مدیریت کرده و دسترسی های لازم را به ایشان بدهند.

در نمایندگی پیام کوتاه امکان استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی به صورت کاملا اختصاصی وجود دارد.

نمایندگان می‌توانند درگاه الکترونیک اختصاصی در پنل اس ام اس راه‌اندازی نمایند. بدین ترتیب کاربران از طریق پرداخت الکترونیک وجه را به صورت آنلاین و مستقیم وارد حساب نماینده کرده و همان لحظه شارژ می‌شوند.

نمایندگان می‌توانند بخش ثبت نام آنلاین اختصاصی را برای خود فعال نمایند تا کاربران به سادگی بتوانند ظرف چند دقیقه ثبت نام کرده و به صورت آنلاین وجه مربوطه را پرداخت نمایند.

نمایندگان قادرند بانک اطلاعاتی شماره ی خود را به صورت امن وارد پنل اس ام اس کرده و دسترسی استفاده از این بانک را به کاربران دلخواه خود بدهند. بدین ترتیب هر نماینده سامانه پیامک می‌تواند بانک اطلاعاتی اختصاصی خود را داشته باشد که فقط کاربران خودش به آن دسترسی دارند.

کاربران علاوه بر بانک موبایل کل کشور و بانک محله ای موجود در سامانه، از بانک های اختصاصی دیگر نیز جهت ارسال انبوه استفاده خواهند کرد.

نمایندگان قادر خواهند بود از طریق بخش سفارش شماره به صورت آنلاین شماره اختصاصی خریداری کرده و از تخفیف ویژه نمایندگان بهره مند شوند. بنابراین نماینده قادر خواهد بود خطوط را با قیمت بالاتری به کاربران خود ارائه نماید.

خرید پنل نمایندگی پیامک

اگر تمایل دارید خودتان رئیس خودتان باشید پس حتما اقدام به خرید پنل نمایندگی پیامک کنید. شما دارنده این بیزینس خواهید بود و کلیه تصمیم‌های مرتبط با فروش و خدمات پس از آن را انجام خواهید داد. شما قادر خواهید بود که قیمت سامانه پیامک را طوری که تمایل دارید تنظیم کنید، طبق سلیقه خود اقدام به طراحی وب‌ سایت فروش سامانه پیامک نمایید و تبلیغات را آن گونه که می پسندید انجام دهید و هیچ دخالتی از شرکت فراپیامک صورت نمی گیرد، اما چنان چه درخواست راهنمایی شما را از طریق تیکت پشتیبانی دریافت کنیم، شما را راهنمایی خواهیم کرد.

امکانات پنل نمایندگی پیامک

شما با خریداری پنل نمایندگی از مجموعه فراپیامک قادر خواهید بود از امکانات زیر استفاده نمایید:

• پشتیبانی 24 ساعته از تمامی نمایندگان از طریق راه های ارتباطی همچون تماس تلفنی و ارسال تیکت پشتیبانی در سامانه پیام کوتاه و همچنین در سامانه پورتال مشتریان

• متصل شدن به تمامی اپراتورهای پیامک و ارائه خطوط 1000 از قبیل خطوط 2000، 3000، 5000 و خط ثابت 021

• نرخ تعرفه بسیار پایین و به صرفه پیامک و خطوط اختصاصی از اپراتورهایی همچون 1000، 2000، 3000، 5000 و 021

• فعال بودن شارژ آنلاین برای کلیه سطوح کاربری و نمایندگی و همچنین واریز شدن سود به حساب نماینده

• ثبت نام آنلاین برای کلیه نمایندگان به طور رایگان

• امکان درج نمودن لوگو، نمایه و همچنین ثبت نمودن ترمینال جداگانه برای هر کدام از نمایندگان

• احتیاج نداشتن به اتصال درگاه بانکی و سرمایه گذاری نمایندگان

• خطوط رند اشتراکی از کلیه اپراتورها به طور رایگان

• کاهش تعرفه بعد از افزایش یافتن ترافیک sms

• تخفیف ویژه و خاص به منظور خرید رنجی خطوط اختصاصی