اخبار

کاربرد پیامک برای مهد کودک

  • ۱۴۰۲/۸/۱۶

کاربرد پیامک برای مهد کودک یکی از مهم‌ترین کاربردهای سامانه پیامک برای صاحبین مهدکودک‌ها، مدارس و یا مجموعه های فرهنگی-آموزشی به‌شمار می‌رود و تمامی مجموعه‌هایی با محوریت آموزش و پرورش تهیه پنل پیامک را دستور کار خود قرار می‌دهند.

حساسیت حوزه آموزش و پرورش خردسالان به‌قدری بالا بوده که کاربرد پیامک برای مهد کودک را به یکی از مهم‌ترین کاربردهای این حوزه از خدمات تبدیل نموده است.

مهدکودک‌ها فضایی مناسب برای خردسالان از نظر  فیزیکی، احساسی، اجتماعی، ذهنی و ... پیش از ورود به مدرسه ایجاد می‌نمایند و بنیان‌هایی ارزشمند را در شخصیت کودک شکل می‌دهند.

مهدکودک به دوره‌ای پیش از ورود به مدرسه اطلاق می‌شود که در حالت کلی اجباری نبوده اما در صورت گذراندن این دوره، کودک آمادگی لازم جهت ورود به مدرسه را کسب خواهد نمود.
 

کاربرد پیامک برای مهد کودک

اطلاع رسانی به والدین

والدینی که کودکان خود را به مهد کودک می‌فرستند به شدت علاقه دارند که از وضعیت کودک خود مطلع شوند؛ لذا توجه به کاربرد پیامک برای مهد کودک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

امکان ارسال پیامک اطلاع رسانی از طریق پنل اس ام اس برای تمامی مراکز آموزشی وجود دارد.

در صورتی که مدارک مربوط به مرکز خود را با توجه به شرایط اپراتورهای سامانه پیامک ارائه نمایند، امکان دریافت خط خدماتی را نیز خواهند داشت.

با استفاده از خطوط خدماتی ارسال پیام به تمامی شماره‌های مخاطبین حتی شماره‌های بلک لیست مخابرات انجام خواهد شد.

مهدکودک‌ها برنامه‌های متعددی را برای کودکان در نظر می‌گیرند و در تمامی موارد، نیاز به ارسال پیامک اطلاع رسانی به والدین را خواهند داشت.
 

اطلاع رسانی برنامه‌های روزانه

با استفاده از پنل ارسال پیامک با امکانات پیشرفته می‌توان ارسال پیامک اطلاع رسانی برنامه روزانه کودکان را برای والدین به انجام رسانید.

این پیام‌ها را یکبار در سیستم تعریف می‌نمایید و ارسال در تاریخ و زمان مقرر برای والدین انجام خواهد شد و نیازی به انجام ارسال روزانه به صورت دستی نخواهد بود.
 

اطلاع رسانی مربوط به فوق برنامه کودکان

تدارک برنامه‌های تفریحی و آموزشی فوق برنامه یکی از مسئولیت‌های مراکز آموزشی خواهد بود.

ارسال پیامک اطلاع رسانی جهت دریافت رضایت‌نامه از والدین کودکان و ثبت نام در موارد مربوطه، امری ضروری خواهد بود.
 

اطلاع رسانی برنامه غذایی کودکان

توجه و اهمیت دادن به تغذیه کودکان در سنین پایین تاثیر به‌سزایی در رشد آنان خواهد داشت؛

لذا با توجه به سپری شدن زمانی طولانی در مهدکودک مراکز آموزشی میبایست برنامه‌ای منظم و صحیح در خصوص تغذیه کودکان داشته باشند.

در صورتی که برنامه غذایی به صورت هفتگی و یا ماهانه برای والدین ارسال گردد، نگرانی آنان در خصوص تغذیه فرزندانشان برطرف خواهد شد.

ارسال برنامه‌ی غذایی می‌تواند از طریق پیامک انجام شود.
 

اطلاع رسانی سررسید اقساط

بسیاری از مراکز آموزشی و مهدکودک‌ها امکان پرداخت اقساطی شهریه را برای والدین فراهم آورده‌اند.

با استفاده از پیامک سررسید می‌توان ارسال پیام اطلاع رسانی در خصوص موعد اقساط را به انجام رسانید.
 

تبلیغات برای مهدکودک

کاربرد پیامک برای مهد کودک علاوه بر مواردی که مربوط به اطلاع رسانی به والدین می‌باشد، در حوزه تبلیغات و جذب مشتری نیز خواهد بود.

مراکز آموزشی و مهدکودک‌ها می‌توانند پیش از شروع سال تحصیلی جدید، به صورت انبوه و منطقه‌ای ارسال پیامک تبلیغاتی در خصوص خدمات خود انجام دهند.

با استفاده از امکانات متنوع پنل پیامک مراکز آموزشی بدون سردرگمی می‌توانند تمامی اطلاع‌رسانی‌های مجموعه خود را به صورت کاملا هدفمند و منظم به انجام رسانند.