پنل پیامک

چرا-فرا-پیامک؟

 

پنل اس‌ام‌اس چیست (What is SMS Panel) - پنل پیام کوتاه

پنل اس‌ام‌اس(SMS-Short Message System) نرم‌افزاری در بستر اینترنت است که با ارائه امکانات مختلف نرم افزاری متن مورد نظر شما را در قالب پیامک از طریق خطوط مختلف اپراتورهای متصدی ارسال و دریافت پیامک به مخاطب شما می‌رساند.

پنل اس‌ام‌اس فراپیامک (Farapayamak SMS Panel) - سامانه پیام کوتاه فراپیامک

فراپیامک نرم‌افزاری تحت وب را با امکانات مختلف طراحی نموده است که تمامی نیازهای مشتریان این حوزه را مرتفع می‌نماید.شما می‌توانید با ثبت‌نام آنلاین در یکی از سامانه‌های پیام کوتاه فراپیامک اعم از کاربری یا نمایندگی عضو این مجموعه بزرگ شوید، بعد از ثبت‌نام برای شماره موبایلی که در هنگام ثبت‌نام وارد نموده‌اید، پیامکی حاوی نام کاربری و رمز عبور ارسال می‌شود. با وارد کردن اطلاعات نام کاربری و رمز عبور خود در صفحه‌ی ورود به این سامانه وارد پنل پیامک خود می‌شوید. از بخش ارسال مدارک جهت احراز هویت مدارک مورد نظر سامانه را جهت فعالسازی کامل پنل خود ارسال می‌نمایید. امکانات مختلف سامانه مانند ارسال تکی، ارسال انبوه، ارسال تدریجی، منطقه‌ای هدفمند، ارسال هوشمند، زماندار و .... در سامانه شخصی شما موجود می‌باشد و با توجه به نوع پنلی که انتخاب نموده‌اید دسترسی ماژول‌های مختلف نیز مثل نظرسنجی، مسابقه، آزمون، تحلیلگر، منشی و ... برای شما فعال می‌باشد.

سامانه فراپیامک با تمامی اپراتورهای ارسال و دریافت پیام کوتاه در کشور از پیش‌شماره‌های 1000، 2000، 3000، 5000 و 021 در تعامل می‌باشد. شما می‌توانید از تمامی این سرشماره ها در ماژول سفارش خط، شماره انتخاب نموده و خط اختصاصی با تعداد ارقام و شماره‌های دلخواه انتخاب نمایید و خطوط اختصاصی متعددی برای خود داشته باشید.

حال با توجه به نیاز و هدف خود ماژول یا بخش دلخواه را انتخاب نموده و از آن استفاده نمایید.برای استفاده‌ی بهتر در هر بخش از امکانات و ماژول‌های مختلف سامانه شما ویدیوی آموزشی دارید که علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته سامانه می‌تواند در استفاده از امکانات به شما کمک نماید.

درنهایت سامانه پیام کوتاه فراپیامک با تمامی ویژگی‌ها و دسترسی‌هایی که به اختصار نام برده شد شما را به هدفتان می‌رساند.

برای خرید مناسب‌ترین پنل در این صفحه می توانید با مقایسه در قیمت‌ها و امکانات و با توجه به میزان ارسال انتخاب خود را انجام دهید

وب‌سرویس و آزمایشگاه فراپیامک

از امکانات مهم و کارآمد سامانه فراپیامک اتصال پنل پیامک از طریق وب‌سرویس‌های متنوع به سایر نرم‌افزارها می‌باشد، وب‌سرویس‌ها به شما این امکان را می‌دهند که بدون وارد شدن به پنل پیامک بتوانید ارسال و دریافت خود را به اشکال مختلف و با کدنویسی ساده انجام دهید.

برخی از نرم‌افزارهای بومی سازی شده بخشی را به وارد کردن اطلاعات وب‌‎سرویس‌های پیامکی اختصاص داده‌‌اند که فراپیامک با ارائه‌ی وب‌سرویس‌های متفاوت قابلیت اتصال به تمامی نرم‌افزارها را دارد.

تمامی وب سرویس‌ها جهت سهولت در کدنویسی برای برنامه‌نویسان مستندات و نمونه کد به زبان‌های مختلف را دارند که از این قسمت قابل دسترسی می‌باشد

در بخش آزمایشگاه فراپیامک نیز ماژول‌های به روز و در دسترس برای استفاده، بدون ورود مجدد به سامانه موجود می‌باشد که با وب‌سرویس پنل کار می‌کنند.

در این بخش می توانید ماژول های آماده ی قابل استفاده را ملاحظه فرمایید